FITNESS A KARDIO ZÓNA – Kotelna

FITNESS A KARDIO ZÓNA – Kotelna

Publikoval: hanzx | Datum: 24.duben 2017

Pokud jste se rozhodli dát si pořádně do těla, protáhnout se, nebo si jen aktivně odpočinout, tak je naše posilovna zrovna to pravé, co potřebujete! Využijte naši moderně zařízenou a plně klimatizovanou posilovnu o celkové ploše 400 m2, kde si určitě vybere i vrcholový sportovec.

K dispozici máte 17 posilovacích sportovišť, ale i velmi oblíbenou kardio zónu, kde můžete stimulovat Váš kardiovaskulární systém. K následnému oddechu může posloužit odpočinková zóna s žebřinami a relaxačními podložkami. Posilovaní nemusí být pouze dřina, neboť si u nás můžete jen třeba zaběhat na jednom z mnoha bežeckých pásů a příjemně si u toho vyčistit hlavu :-)

Po vydatném tréninku si lze dopřát příjemné osvěžení v našem plně vybaveném baru, kde si na něco „ dobrého “ příjde každý. V nabídce máme regenerační, výživové či vitamínové produkty kvalitních značek, samozřejmostí je dostupný pitný režim v podobě iontových nebo energetických nápojů. Naše milá obsluha baru Vám jistě ráda v případě potřeby poradí s výběrem. Pro komfortní pocit lze na našem baru zakoupit speciální rukavice na posilování. Tudíž Vám pak nezbývá, než se pouze převléknout a jít na to! :-)